ÖNEMLİ: TÖMER i ŞARTLI GEÇEN ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Aşağıda listede isimleri yer alan öğrencilerin 19 Eylül 2017 günü saat 9:30 da Merkezi Dersliklerde yapılacak olan sınava katılmaları gerekmektedir

S.No Öğrenci No Adı Soyadı Öğrenci Programı Durumu
1 161602403 GAYGYSYZ KERIMOV ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ Şartlı
2 160411408 GUVANCH MOMMAYEV ARKEOLOJİ Şartlı
3 160510405 BAYRAM MURADOV BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLİĞİ Şartlı
4 120401403 JEMSHIT TAHYROV BİYOLOJİ Şartlı
5 160408404 MEYLIS KERIMOV BİYOTEKNOLOJİ VE MOLEKÜLER BİYOLOJİ Şartlı
6 160202412 MOHAMMAD PANAH DARREHEE ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
7 160208407 TEMIRLAN KENZHEBAEV ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
8 150210409 PARVIN NURIYEV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
9 160210415 Ferec ŞÜKÜROV ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
10 160402405 Mohamed ELSHEIKH FİZİK Şartlı
11 140205404 AGHAMAHAMMAD ORUCOV HARİTA MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
12 140205415 ISLAM KHALID ABDULHAMEED SHAREEF HARİTA MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
13 160205405 HUSAM ABDULMAHMOD QAID SAIF AL-KUBATI HARİTA MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
14 161701404 SHEMSHAT ANNAMURADOVA HEMŞİRELİK Şartlı
15 160103410 MIRCAFAR ALIZADE İKTİSAT Şartlı
16 150153404 NARİMAN BAYRAMOV İKTİSAT (İÖ) Şartlı
17 160153415 Meryam SÜLEYMANOVA İKTİSAT (İÖ) Şartlı
18 160153416 MOHAMMED AHMED MUSLEH AL BORESHA İKTİSAT (İÖ) Şartlı
19 160204409 MEYLIS AYDOGDYYEV İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
20 160204416 SHAKER ABDULWALI ABDO MOHAMMED İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
21 160204424 ZAHRA NASIRLI İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
22 160254408 M.ISSA ALKHALIL İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ) Şartlı
23 160254417 ABDULLAH SAWASH JIHAD JIHAD İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (İÖ) Şartlı
24 150101401 RAHMAN YUSİFZADE İŞLETME Şartlı
25 150101411 GULBAHAR AHMEDOVA İŞLETME Şartlı
26 150101416 SİRBEY AĞAYEV İŞLETME Şartlı
27 160101401 ABDULRZAK ANIS MOHBAT ALI FADHEL İŞLETME Şartlı
28 160101408 MOHAMMED TAREQ ESMAIL SHAMSAN AL-DALI İŞLETME Şartlı
29 160101413 Huseyn FATALIYEV İŞLETME Şartlı
30 160151407 Alakbar GULUZADE İŞLETME (İÖ) Şartlı
31 160203415 NICAT ALIYEV JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ Şartlı
32 150156408 KAZIM SÜLEYMANOV MALİYE (İ.Ö) Şartlı
33 160156408 RAMIZ SHAFIYEV MALİYE (İ.Ö) Şartlı
34 130404412 GHADA ALI ABDUL RAQIB HASAN MATEMATİK Şartlı
35 160555401 BRILYANTKHANIM AZIZBAYOVA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK (İÖ) Şartlı
36 150102404 SHAHIN ARSHADLI SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ Şartlı
37 160503401 BAHADUR BAHTIYAROV SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ Şartlı
38 160410409 Emrah DAVIDOV SOSYOLOJİ Şartlı
39 160405404 RISALAT CHARYYEVA TARİH Şartlı
40 160405409 Maıl ISMAYILZADE TARİH Şartlı
41 151101404 ÇÜMŞÜD SAFAROV TURİZM İŞLETMECİLİĞİ Şartlı
42 161101405 LALE ALIYEVA TURİZM İŞLETMECİLİĞİ Şartlı
43 161101407 NESİMİ GASIMOV TURİZM İŞLETMECİLİĞİ Şartlı
44 161101410 ULVIYYA   AGHAYEVA TURİZM İŞLETMECİLİĞİ Şartlı
45 150104407 RUSTAM RUSTAMOV YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ Şartlı
46 160104414 Ferud NIFTALIYEV YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ Şartlı
47 160154402 ALIMUSTAFA MIRIZADA YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İÖ) Şartlı
48 160154403 Anvar MAMMADOV YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İÖ) Şartlı
49 160154404 Azar ALIYEV YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ (İÖ) Şartlı